Пријава испита
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- Свечана додела диплома субота, 6. април 2024. са почетком у 12:00 часова 25. марта 2024.
- Распоред колоквијума и тестова код др Сузане Кнежевић 25. марта 2024.
- Распоред полагања испита у априлском испитном року 2023/24 ш.г. 20. марта 2024.
- Пријава испита: 25., 26., и 27. март 2024. од 09-14 часова 20. марта 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА ОСНОВИ РАЧУНОВОДСТВА 19. марта 2024.
- Електронско пословање и Пословни информациони системи 12. марта 2024.
- Обавештење за студенте који слушају предмете: „Пословни информациони системи“ и „Електронско пословање“ 11. марта 2024.
- У уторак 12.3.2024. године у 12h бити свечано отварање изложбе фотографија „ГЕОПАРК ЂЕРДАП – Путовање кроз први и једини геопарк у Србији“ 6. марта 2024.
- Предавања код др Петра Павловића, проф. 6. марта 2024. год. неће се одржати 5. марта 2024.
- Second Call GIRR 2024 26. фебруара 2024.
Најновији постови
- Значајно признање Академији струковних студија Шабац 24. марта 2024.Академија струковних студија Шабац на 19. Сајму образовања „Путокази“ у Новом Саду награђена је Великом златном медаљом која представља оцену квалитета установе. Академија се вредновала према одређеним критеријумима, као што ...
- Позив на отварање изложбе фотографија 7. марта 2024.
- Други позив на II Међународну конференцију и сајам “GIRR 2024” 26. фебруара 2024.Други позив на II Међународну конференцију и сајам ГЛОБАЛНИ ИЗАЗОВИ КРОЗ ПРИЗМУ РУРАЛНОГ РАЗВОЈА У СЕКТОРИМА ПОЉОПРИВРЕДЕ И ТУРИЗМА “GIRR 2024”. Preuzimanje
- ERASMUS+ пројекат: БОЉЕ ТЛО ЗА БОЉЕ СУТРА; 18.01.2024. други онлајн састанак BS2BT пројектног тима 23. јануара 2024.Академија струковних студија Шабац партнер је у новом Еразмус+ пројекту под називом Боље тло до боље сутра, чији је главни партнер Техничка школа Винковци – установа за образовање одраслих, из ...
- Први позив на II Међународну конференцију и сајам “GIRR 2024” 15. јануара 2024.Први позив на II Међународну конференцију и сајам ГЛОБАЛНИ ИЗАЗОВИ КРОЗ ПРИЗМУ РУРАЛНОГ РАЗВОЈА У СЕКТОРИМА ПОЉОПРИВРЕДЕ И ТУРИЗМА “GIRR 2024”. Preuzimanje
- Значајно признање Академији струковних студија Шабац 24. марта 2024.
Месечне архиве: децембар 2022
Резултати колоквијума одржаних 29.12.2022. код проф.др Саше Спасојевића
Предмет Менаџмент други колоквијум : 1. Мирјана Јаковљевић ………………………………………….. 12 бодова 2. Николина Шумански …………………………………………… 11 бодова 3. Данијела Коларић ……………………………………..…………. 14 бодова 4. Јелена Тмушић……………………………………………………. 15 бодова 5. Милица Познановић ………………………………..………… 11 бодова 6. Катарина Дикановић …………………………………..……… 19 бодова … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати колоквијума одржаних 27.12.2022. код проф. др Саше Спасојевића
Предмет Стратешки менаџмент други колоквијум : 1. Росић Марко ………………………………………….. 19 бодова 2. Игњатовић Жељко …………………………………… 11 бодова 3. Миљковић Драган ……………………………………. 18 бодова 4. Жунић Ивана …………………………………………. 11 бодова 5. Максић Ана …………………………………………… 19 бодова 6. Вулетић Немања ……………………………………… … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Студенти који су положили први колоквијум из предмета АГРАРНИ МЕНАЏМЕНТ
Деспотовић Данијел 16 Дугоњић Невена 10 Ђурић Јована 11 Обрадовић Владимир 12 Петровић Драгица 20 Петровић Валентина 18 Протић Марко 15 Радовановић Лазар 13 Ранковић Сузана 18 Рашић Александар 16 Руњанин Александар 16 Станков Ђорђе 18 Станојевић Сања 13 Други … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати колоквијума из Монетарне економије
Први колоквијум: Јелена Раичковић 17.1/20 Сашка Гранић 16.6/20 Други колоквијум Бојана Аврамовић 19/20 Драгана Бижић 20/20 Јована Тетиковић 17/20
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
СПИСАК СТУДЕНАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ДРУГИ КОЛОКВИЈУМ ИЗ ХЕМИЈЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ БОДОВИ 1 ЈЕЛЕНА ВЕСИЋ 8 2 ДРАГАНА ПЕЈАК 8 3 БОЈАНА РАДОВИЋ 10 4 РАЗУМЕНКА ЦИКОТИЋ 15 5 МИЛИЦА БАБИЋ 14 6 ЈЕЛЕНА ИЛИЋ 10 7 КАТАРИНА АНДРИЋ 10 8 МИЛОШ ГРУБОР 9 9 ВУК РИСТИЋ 10 … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати испита из предмета Хотелијерство
Сара Миљковић 0/20 Ивана Мијаиловић 0/20 Милица Радојићић 1/20 Исидора Мићић 1/20 Анђела Ракић 1/20 Срна Тадић 2/20 Сретена Сокановић 3/20 Маријана Тешић 4/20 Маријана Глишић 13/20 Маја Богићевић 15,5/20
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Студенти који су положили други колоквијум из предмета “Финансијски менаџмент и рачуноводство”
Презиме и име: Бр бодова: 1. Глигорић Марина 16 2. Дугоњић Невена 16 3. Ђурић Јована 10 4. Јевтић Иван 10 5. Јелић Исидора 15 6. Колаковић Кристина 14 7. Кујнџић Слађана 10 8. Милтеновић Милица 20 9. Новаковић Лидија … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Студенти који су положили други колоквијум из предмета “Менаџмент иновацијама”
Презиме и име: Бр бодова: 1. Вуковић Весна 10 2. Вулетић Немања 14 3. Гајић Катарина 10 4. Драгојевић Маја 18 5. Жунић Ивана 12 6. Иванковић Николета 10 7. Јелесић Дејан 10 8. Јеличић Милица 10 9. Максић Ана … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Студенти који су положили поправни први колоквијум из предмета “Финансијски менаџмент и рачуноводство”
Презиме и име: Бр. бодова 1. Глигорић Марина 10
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Електронска пријава испита за јануарски испитни рок 2023
1. МЕНАЏМЕНТ модул: Агроменаџмент модул: Предузетништво модул: Хотелијарство са ресторaтeрством 2. БИОТЕХНОЛОГИЈА модул: Зоотехника модул: Ратарство и повртарство 3. СТРУКОВНА ВЕТЕРИНА 4. ЗАШТИТА БИЉА 5. ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО 6. ТУРИЗАМ 7. ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ 8. МЕНАЏМЕНТ У АГРОБИЗНИСУ – МАСТЕР СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ
Објављено под ИСПИТНИ РОК
Оставите коментар