Тестови

  • Четврти тест из Екологије биће одржан 6.6.2017. године са почетком у 8 часова.
  • Тестови, за редовне и ванредне студенте, из предмета:– Корови и њихово сузбијање        – Посебна ентомологија

            – Ентомологија

            – Посебна фитопатологија

            – Фитопатологија

            – Општа ентомологија

            – Општа фитопатологија

            – Заштита поврћа

    биће одржавани сваког петка у 09 часова, док траје јунски испитни рок.

  • II тест из предмета ОПШТА ФИТОФАРМАЦИЈА биће одржан 24.05.2017. године с почетком у 10 часова.II тест из предмета КОРОВИ И ЊИХОВО СУЗБИЈАЊЕ биће одржан 31.05.2017. године с почетком у 10 часова.II тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОФАРМАЦИЈА биће одржан 01.06.2017. године с почетком у 10 часова.II тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА биће одржан 29.05.2017. године с почетком у 08 часова.II тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА биће одржан 31.05.2017. године с почетком у 8:00 часова.II тест из предмета ЗАШТИТА ПОВРЋА биће одржан 29.05.2017. године с почетком у 11 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА и ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА за студенте из РАДНОГ ОДНОСА биће одржан исти дан 22.04.2017. године с почетком у 10 часова.
  • I тест из ЗАШТИТЕ ПОВРЋА за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан 22.04.2017. год. с почетком у 10 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА биће одржан 24.04.2017. год. с почетком у 08 часова.
  • I тест из предмета ЗАШТИТА ПОВРЋА биће одржан 24.04.2017. год. с почетком у 11 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА биће одржан 20.04.2017. год. с почетком у 11:40 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОФАРМАЦИЈА СА ТОКСИКОЛОГИЈОМ  биће одржан 29.03.2017. год. у амфитеатру школе с почетком у 10 часова.
  •  I тест из предмета КОРОВИ и ЊИХОВО СУЗБИЈАЊЕ  биће одржан 11.04.2017. год. с почетком у 10 часова.
  • I тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОФАРМАЦИЈА  биће одржан 20.04.2017. год. с почетком у 10 часова.
  • Четврти тест из Биологије (област Систематика) биће одржан 2.2.2017. са почетком од 10 часова.
  • Трећи тест из Биологије за редовне студенте биће одржан 26.1.2017. године са почетком у 10 часова.
  • Трећи и четврти тест из Пољопривредне зоологије за студенте из радног односа биће одржани 24.1.2017. године (на дан испита), са почетком у 8 часова
  • Трећи и четврти тест из Агроекологије и заштите животне средине биће одржани 30.1.2017- године (на дан испита), са почетком у 8 часова.
  • Трећи и четврти тест из Микробиологије земљишта биће одржани 7.2.2017. године (на дан испита) са почетком у 8 часова.
  • Трећи и четврти тест из Микробиологије биће одржани 19. јануара са почетком у 9 часова.
  • Други тест из Биологије биће одржан 19. јануара са почетком у 10 часова.
  • Први и други тест из Агроекологије и заштите животне средине биће одржан 17.1.2017, са почетком у 10 часова
  • Први и други тест из Микробиологије земљишта биће одржан 24.1.2017, са почетком у 10 часова.
  • II тест из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА биће одржан 11.01.2017. године с почетком у 11 часова.II тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА биће одржан 18.01.2017. године с почетком у 11 часова.
  • II тест из предмета ВИНОГРАДАРСТВО биће одржан 16.01.2017. у 08 ч.III тест из предмета ВОЋАРСТВО биће одржан 17.01.2017. у 08 ч.II тест из предмета ИНТЕГРАЛНА ЗАШТИТА биће одржан 16.01.2017. у 10 ч.
  • II тест из предмета ВОЋАРСТВО биће одржан у уторак 13.12.2016. године с почетком у 08 часова у амфитетатру школе.
  • I тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан 17.12.2016. године у суботу, с почетком у 08 часова.
  • I тест из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА за РЕДОВНЕ студенте биће одржан 07.12. 2016. године с почетком у 11 часова.I тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА за РЕДОВНЕ студенте биће одржан 14.12. 2016. године с почетком у 11 часова.
  • I тест из предмета ИНТЕГРАЛНА ЗАШТИТА биће одржан 28.11.2016. год. с почетком у 10 часова у ратарској лабораторији.I тест из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА за ВАНРЕДНЕ студенте, биће одржан 10.12.2016. год. с почетком у 08 часова.I тест из предмета ВОЋАРСТВО – ВИНОГРАДАРСТВО за ВАНРЕДНЕ студенте, биће одржан 10.12.2016. год. с почетком у 10 часова.
  • I тест из предмета ВИНОГРАДАРСТВО за редовне и ванредне студенте, биће одржан 28.11.2016. године с почетком у 08 часова.I тест из предмета ВОЋАРСТВО за редовне и ванредне студенте, биће одржан 06.12.2016. године с почетком у 08 часова
  • I тест из Биологије за редовне студенте (област: Ћелија) биће одржан 10.11.2016. године са почетком у 9.50 h.
  • Трећи и четврти тест из Екологије одржаће се 10.6.2016. године са почетком од 9 часова.
  • Трећи тест из предмета Заштита биодиверзитета одржаће се 10.6.2016. године са почетком од 9 часова.
    1. Распоред тестова из предмета Енглески језик и Пословни енглески I:
      1. Енглески језик, Агроменаџмент: јун (понедељак) 2016. у 8 часова у амфитеатру
      2. Пословни енглески I: јун (четвртак) 2016. у 11 часова у амфитеатру
      3. Енглески језик – Заштита животне средине, Струковна ветерина, Сточарство:
      4. јун (петак) 2016. у 12 часова у амфитеатру
      5. Енглески језик – Заштита биља, Ратарство, Воћарство + студенти свих студијских програма прве године (осим Агроменаџмента) који студирају из радног односа:
      6. јун (петак) 2016. у 13 часова у амфитеатру

       

      Посебно скрећем пажњу студентима прве године Заштите жив. средине, Заштите биља, Сточарства, Ратарства, Воћарства и Струковне ветерине, да су у обавези да се придржавају сатнице теста за 10. јун: прва група у 12 часова, а друга (заједно са студентима из радног односа) у 13 часова. Студенти који не буду поштовали овакав распоред, неће моћи да раде тест. Обавезно је доношење индекса на тест!

    2. III и IV тест из Биологије за студенте из радног односа биће одржани 6.6.2016. године са почетком од 12 часова.
    3. III и IV тест из Екологије за студенте из радног односа биће одржани 6.6.2016. године са почетком од 12 часова.
    4. јун – субота у 09 часова:

    – Општа Ентомологија: II тест + колоквијум

    – Заштита поврћа:  II тест + колоквијум

    – Општа фитофармација:  II тест

    – Посебна фитофармација:   II тест

    – Корови и њихово сузбијање:  II тест

  • II тестЗАШТИТА ПОВРЋАРЕДОВНИ студенти: 30.05.2016. у 10:45 часова.II тестОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА РЕДОВНИ студенти: 23.05.2016. у 08:00 часова.II тестОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈАРЕДОВНИ студенти: 26.05.2016. у 12:00 часоваI тест – ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА – ВАНРЕДНИ студенти: 21.05.2016. у 09:00 часова.I тест – КОРОВИ И ЊИХОВО СУЗБИЈАЊЕ – ВАНРЕДНИ студенти: 21.05.2016. у 09:00 часова.I тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОФАРМАЦИЈА :субота 07.05.2016. године с почетком у 09 часова.I тест из предмета ЗАШТИТА ПОВРЋА : субота 07.05.2016. године с почетком у 09 часова.
  • ЗА СТУДЕНТЕ ИЗ РАДНОГ ОДНОСА:Први и други тест из Ботанике за студенте из радног односа (области Цитологија и Хистологија) биће одржани 7.5.2016. са почетком од 09.00 h.Први и други тест из Екологије за студенте из радног односа биће одржани 7.5.2016. са почетком од 09.00 h.Трећи и четврти тест из Заштите биодиверзитета за студенте из радног односа биће одржани 7.5.2016. са почетком од 09.00 h.ЗА СПЕЦИЈАЛИСТЕ:Први и други тест из предмета Управљање у еколошки осетљивим подручјима биће одржани 7.5.2016. са почетком од 09.00 h.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОФАРМАЦИЈА СА ТОКСИКОЛОГИЈОМ за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан у суботу 07.05.2016. године с почетком у 09 часова.
  • Поправни тест из предмета ОПШТА ФИТОФАРРМАЦИЈА СА ТОКСИКОЛОГИЈОМ тј. I тест за ванредне студенте из истог предмета, биће одржан 04.05.2016. у 10:00 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА за РЕДОВНЕ студенте биће одржан у четвртак 14.04.2016. с почетком у 11:40 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА за РЕДОВНЕ студенте биће одржан у понедељак 18.04.2016. с почетком у 08:00 часова.
  • I тест из предмета ЗАШТИТА ПОВРЋА за РЕДОВНЕ студенте биће одржан у понедељак 18.04.2016. с почетком у 10:45 часова.
  • Први тест из предмета Управљање у еколошки осетљивим подручјима биће одржан 16.4.2016. године са почетком од 11.00.
  • I тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан у суботу 16.04.2016. године у 08 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан у суботу 30.04.2016. године у 09 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОФАРМАЦИЈА СА ТОКСИКОЛОГИЈОМ биће одржан у среду 06.04.2016. с почетком у 10:00 часова у амфитеатру школе.
  • I тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОФАРМАЦИЈА биће одржан у четвртак 07.04.2016. с почетком у 10:00 часова у малој сали.
  • I тест из Ботанике биће одржан 28.3.2016. у 8.00.
  • I тест из Екологије биће одржан 29.3.2016. у 8.00.
  • I тест из Заштите биодиверзитета биће одржан 29.3.2016. у 9.50.
  • II и III тест из Заштите биодиверзитета за студенте из радног односа биће одржани 16.4.2016. у 11.00.
  • I и II тест из предмета Заштита биодиверзитета за студенте из радног односа биће одржани 9.4.2016. године са почетком у 11 часова.
  • III и IV тест из Микробиологије земљишта биће одржани 26.1.2016. године у 11.00 часова.
  • II тест из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА, за ВАНРЕДНЕ студенте – 04.02.2016. године у 08 часова.
  • II тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА, за ВАНРЕДНЕ студенте – 03.02.2016. године у 08 часова.
  • Трећи и четврти тест из Микробиологије биће одржани 14.1.2016. године у 8 часова.
  • Поправни тестови (први и други) из Микробиологије биће одржани 14.1.2016. године у 8 часова.
  • Колоквијум из Микробиологије биће одржан 21.1.2016. у 8 часова.
  • Четврти тест из Биологије биће одржан 21.1.2016. године у 9.50 h.
  • Поправни тестови из Биологије (први, други и трећи) биће одржани 21.1.2016. године у 9.00 h
  • II тест из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА за редовне студенте – 13.01.2016. у 11 часова.
  • II тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА за редовне студенте – 20.01.2016. у 11 часова.
  • II тест из предмета ВИНОГРАДАРСТВО11.01.2016. у 08 часова, у амфеитатру.
  • Термин III теста из предмета ВОЋАРСТВО је промењен и биће одржан 19.01.2016. године у 08 часова.
  • III тест из Биологије биће одржан 24.12.2015. године са почетком у 9.50 часова.
  • II тест из предмета ИНТЕГРАЛНА ЗАШТИТА биће одржан 28.12.2015. године с почетком у 10 часова.
  • I и II тест из предмета Микробиологија земљишта (области: Земљиште – природно станиште микроорганизамаРазноврсност микроорганизама у земљишту и Стварање и састав органске материје у земљишту) биће одржани 24.12.2015. године са почетком од 9 часова.
  • III и IV тест из Пољопривредне зоологије за студенте из радног односа биће одржан 12.12.2015. са почетком од 9 часова.
  • Поправни тестови из Биологије за студенте из радног односа биће одржани 12.12.2015. са почетком од 9 часова.
  • II тест из предмета Хемија одржаће се  23.12.2015. године сa почетком у 9:00 часова у АМФ
  • II ТЕСТ из предмета ВОЋАРСТВО биће одржан 15.12.2015. године у амфитеатру школе с почетком у 08 часова. (питања од 30. до 47.)
  • I и II тест из Пољопривредне зоологије за студенте из радног односа биће одржан 5.12.2015. године са почетком у 11 h.
  • III и IV тест из Биологије за студенте из радног односа биће одржан 5.12.2015. године са почетком у 11 h.
  • III и IV тест из предмета Агроекологија и заштита животне средине биће одржан 5.12.2015. године са почетком у 11 h.
  • I ТЕСТ из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА биће одржан 09.12.2015. године у 11 часова.
  • I ТЕСТ из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА биће одржан 02.12.2015. године у 11 часова.
  • Први тест из предмета Енглески језик (студијски програм Агроменаџмент, прва година) биће одржан 30.11.2015. у 13:00 у амфитеатру.
  • II тест из Микробиологије биће одржан 03.12.2015. године у 8.00 h.
  • II тест из Пољопривредне зоологије биће одржан 23.11.2015. године у 9.50 h.
  • II тест из Биологије биће одржан 26.11.2015. године у 9.50 h.
  • Први тест из предмета Хемија одржаће се 18.11.2015. године сa почетком у 9:00 часова у АМФ
  • I и II тест из предмета Агроекологија и заштита животне средине биће одржан 21.11.2015. године са почетком у 11 h.
  • I и II тест из Биологије за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан 21.11.2015. године са почетком у 11 h.
  • III и IV тест из Микробиологије за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан 21.11.2015. године са почетком у 11 h. (сви сем студијског програма Струковна ветерина)
  • I тест из предмета Воћарство биће одржан 01.12.2015. с почетком у 08 часова у амфитеатру Школе.
  • I тест из предмета Виноградарство биће одржан 23.11.2015. године, у понедељак, с почетком у 08 часова. (до 35. испитног питања)
  • I тест из предмета Интегрална заштита биће одржан 23.11.2015. године, у понедељак, с почетком у 10 часова.
  • I и II тест из Микробиологије за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан 14.11.2015. године у 11 h (области: морфологија, екологија и физиологија микроорганизама)
  • ПРВИ ТЕСТ из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА за ВАНРЕДНЕ студенте биће одржан 05.12.2015. године с почетком у 11 часова.
  • I тест из Пољопривредне зоологије биће одржан 2.11.2015. године са почетком у 09.50 h.
  • I тест из Микробиологије (област: морфологија микроорганизама) биће одржан 12.11.2015. године са почетком у 08.00 h.
  • I тест из Биологије биће одржан 5.11.2015. године са почетком у 09.50 h.
  • IV тест из Ботанике (области Систематика биљака и Екологија биљака) биће одржан 12.6.2015. године са почетком у 9.00 часова.
  • III и IV тест из Екологије биће одржан 2.6.2015. године са почетком у 8.00 h.
  • Други тест из предмета Енглески језик (СВИ студијски програми прве године ОСИМ Агроменаџмента) биће одржан 3. јуна у 12:30.Четврти тест из предмета Пословни енглески I биће одржан 4. јуна у 12:30.
  • Машине и уређаји 01.06.2015. године у 10:00 часова
  • Пољопривредне машине 04.06.2015. године у 10:00 часова
  • Термин за II тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОФАРМАЦИЈА за ванредне студенте је 27.05.2015. године у 10 часова.
  • IV тест из Заштите биодиверзитета биће одржан 26.5.2015. године са почетком у 9.50 h.
  • III тест из БОТАНИКЕ (област: Размножавање биљака) одржаће се 25.5.2015. године у 10 часова.
  • Четврти тест из предмета Енглески језик, за студијски програм Агроменадзмент, бице одржан 25. маја у 8:30 у амфитеатру
  • II тест из предмета ОПШТА ФИТОФАРМАЦИЈА СА ТОКСИКОЛОГИЈОМ биће одржан у среду 13.05.2015. године с почетком у 10 часова.
  • I и II тест из Екологије ЗА СТУДЕНТЕ ИЗ РАДНОГ ОДНОСА одржаће се 9.5.2015. године са почетком у 11 часова.
  • I и II тест из Ботанике за ЗА СТУДЕНТЕ ИЗ РАДНОГ ОДНОСА одржаће се 11.5.2015. године са почетком у 10 часова.
  • II тест из предмета ЗАШТИТА ПОВРЋА биће одржан 18.05.2015. године са почетком у 11 часова.
  • II тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА заједно са колоквијумом, за ванредне студенте, биће одржан 01.06.2015. год. са почетком у 10 часова.
  • II тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА заједно са колоквијумом, за ванредне студенте, биће одржан 16.05.2015. год. са почетком у 10 часова.
  • II тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА за редовне студенте биће одржан 21.05.2015. год. са почетком у 12 часова.
  • II тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА за редовне студенте биће одржан 25.05.2015. год. са почетком у 08 часова.
  • III тест из предмета Заштита биодиверзитета биће одржан 5.5.2015. године са почетком у 9.50 h.
  • II тест из Екологије биће одржан 28.4.2015. године са почетком у 8 часова.
  • II тест из Ботанике за редовне студенте биће одржан 27.4.2015. године са почетком у 8 часова.
  • Пословни енглески I – трећи тест биће одржан 16. априла (четвртак) у 8:30 у амфитеатру, а студенти из радног односа могу радити тест у овом термину или у суботу 18. априла у 10 часова.
  • Енглески језик, сви студијски програми прве године осим Агроменаџмента – први тест биће одржан 17. априла (петак) у 13:30 у амфитеатру, а студенти из радног односа могу радити тест у овом термину или  у суботу 18. априла у 10 часова.
  • Енглески језик, Агроменаџмент, прва година – трећи тест биће одржан 20.априла (понедељак) у 8 часова у амфитеатру.
  • I тест из предмета ЗАШТИТА ПОВРЋА биће одржан 20.04.2015. године, у понедељак, с почетком у 11 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ЕНТОМОЛОГИЈА биће одржан 20.04.2015. године, у понедељак, с почетком у 08 часова.
  • I тест из предмета ОПШТА ФИТОПАТОЛОГИЈА биће одржан 16.04.2015. године, у четвртак, с почетком у 12 часова.
  • I и II тест из предмета Заштита биодиверзитета за ВАНРЕДНЕ СТУДЕНТЕ биће одржани 4.4.2015. године са почетком у 11 h.I и II тест из предмета Заштита биодиверзитета за РЕДОВНЕ СТУДЕНТЕ биће одржани 7.4.2015. године са почетком у 9.50 h.
  • I тест из Екологије биће одржан 31.3.2015. год. у 8 часова
  • I тест из предмета Посебна фитофармација биће одржан 02.04.2015. године с почетком у 10 часова.
  • I тест из предмета КОРОВИ И ЊИХОВО СУЗБИЈАЊЕ биће одржан 07. априла, у уторак, с почетком у 10 часова.
  • I тест из предмета Општа фитофармација биће одржан у среду 25.03.2015. у 10 часова.
  • I тест из БОТАНИКЕ (област Цитологија), биће одржан 16.3.2015. са почетком у 8 часова.
  • Термин другог теста из предмета Пословни енглески I: 2. фебруар у 13 часова.
  • IV тест из предмета Пољопривредна зоологија за РЕДОВНЕ СТУДЕНТЕ биће одржан 19.1.2015. у 10 h
  • Други тест из предмета Енглески језик заказан је за 19. јануар 2015. у 13:00 часова у Амфитеатру.
  • IV тест из предмета Пољопривредна зоологија за ВАНРЕДНЕ СТУДЕНТЕ биће одржан 17.1.2015. у 12 h
  • II ТЕСТ из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА за ВАНРЕДНЕ студенте, биће одржан 17.01.2015. године с почетком у 10 часова
  • III тест из предмета ВОЋАРСТВО биће одржан 13.01.2015. год. у 09 ч.
  • II тест из предмета ВИНОГРАДАРСТВО биће одржан 12.01.2015. год. у 09 ч.
  • II, III и IV тест из Биологије биће одржани 22.1.2015. у 11 часова
  • III и IV тест из Микробиологије биће одржан 15.1.2015. u 9.30 h
  • II тест из Микробиологије биће одржан 25.12.2014. u 9.30 h
  • III тест из Пољопривредне зоологије биће одржан 29.12.2014. у 10 h
  • Трећи тест из предмета Пољопривредна зоологија биће одржан 29.12.2014. године, у среду, с почетком у 10 часова за све студенте.
  • II ТЕСТ из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА биће одржан 24.12.2014. године, у среду, с почетком у 12 часова.
  • II ТЕСТ из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА биће одржан 25.12.2014. године, у четвртак, с почетком у 12 часова.
  • Тест из предмета Пољопривредне машине 1 25.12.2014. године у 12:00 часова – специјалистичке
  • Тест из предмета Практична обука на машинама и уређајима 25.12.2014. године у 12:00 часова – радни однос
  • Тест из предмета Технички аспекти заштите животне средине 25.12.2014. године у 12:00 часова – радни однос
  • Други ТЕСТ из предмета ХЕМИЈА ће се одржати 12.01.2015. год. у 08:00 часова
  • Други ТЕСТ из предмета ВОЋАРСТВО ће се одржати 09.12.2014. год. у 08:00 часова
  • Први тест из предмета Хемија (За све студенте): 26. 11. 2014. 8:55, амфитеатар
  • Први тест из предмета Енглески језик (Агроменаџмент): 24. 11. 2014. (понедељак), 13:20, амфитеатар.
  • Први тест из предмета Пословни енглески I: 26. 11. 2014. (среда), 13:00, амфитеатар.
  • Први тест из предмета ПОСЕБНА ФИТОПАТОЛОГИЈА 26.11.2014. у 12:00.
  • Први тест из предмета ПОСЕБНА ЕНТОМОЛОГИЈА 19.11.2014. у 12:00.
  • Први тест из предмета Виноградарство – 10.11.2014. године са почетком у 8:00 (РАДНИ ОДНОС И РЕДОВНИ)
  • Први тест из предмета ВОЋАРСТВО – 17.11.2014. године са почетком у 8:00 (РАДНИ ОДНОС И РЕДОВНИ)

 

Оставите одговор