РАСПОРЕД ТЕСТОВА ИЗ ПРЕДМЕТА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК И ПОСЛОВНИ ЕНГЛЕСКИ I:

Напомена: Настава у последњој недељи маја одвија се према распореду часова, без измена.

1. Енглески језик  (Агроменаџмент): 30. мај (петак) у 15 часова у амфитеатру.
  2. Пословни енглески I: 30. мај (петак) у 15 часова у амфитеатру  ИЛИ 20. јун у 12 часова у амфитеатру (по избору студента).
  3. Енглески језик (сви студијски програми осим Агроменаџмента): 20. јуна (петак) у 13 часова.

Студенти су обавезни да донесу индекс ако желе да раде тест!

Студенти који имају било каквих питања у вези са тестовима могу се јавити предметном наставнику на мејл nadi1510@gmail.com.

Материјал за вежбање тј. пробни тестови могу се наћи на сајту школе (осим за Енглески језик – сви студијски програми осим Агроменаџмента, за који ће пробни тест бити објављен након што се заврши надокнада часова, дакле, око 6. јуна).

Студенти који нису у могућности да изађу на последњи тест, могу исти радити на самом испиту.