УПИС ШКОЛСКЕ 2023/24 ТРЕЋИ УПИСНИ РОК (септембар 2023. године од 09:00- 14:00 часова)

Logo akademija

УПИС ШКОЛСКЕ 2023/24

ТРЕЋИ УПИСНИ РОК

(септембар  2023. године  од 09:00- 14:00 часова)

Обавештавамо све заинтересоване кандидате да Академија струковних студија Шабац организује трећи уписни рок на основне струковне студије. Термини и конкурс ће бити истакнути у наредним данима.

Упис кандидата са положеним пријемним испитом на другим високошколским установама – Кандидатма који су положили пријемни испит за одређену школску годину (2023/2024.) на основним студијама из одговарајућих предмета и по одговарајућем програму, а нису стекли статус студента на другој високошколској установи, може се, у зависности од броја уписаних студената на одређеним студијском програму, у истом уписном року након завршеног уписа кандидата са коначне ранг листе уписати на студијски програм који се реализује на Академији уз признавање положеног пријемног испита.

Добродошли!

Овај унос је објављен под ОБАВЕШТЕЊА, СЕКРЕТАРИЈАТ, УПИС. Забележите сталну везу.