Пријава испита и овера семестра за ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК

Обавештавају се студенти да ће се пријава испита и овера семестра за јунски испитни рок одржати у просторијама Одсека у периоду од 24.05. до 28.05. и то по следећем распореду:

1. Понедељак 24.05. од 10-12 часова БИОТЕХНОЛОГИЈА (Зоотехника, Ратарство и повртарство), СТРУКОВНА ВЕТЕРИНА и ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО
  2. Уторак 25.05. од 10-12 часова ЗАШТИТА БИЉА
  3. Среда 26.05. од 10-12 часова МЕНАЏМЕН (агроменаџмент, предузетништво и хотелијерство и ресторатерство) и ТУРИЗАМ
  4. Четвртак 27.05. од 10-12 часова ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ
  5. Петак 28.05. од 10-12 часова МЕНАЏМЕНТ У АГРОБИЗНИСУ

НАПОМЕНАСамофинансирајући студенти основних и мастер студија су у обавези да донесу доказ о уплати школарине за текућу школску годину, а  може да остане неизмирена последња јунска рата  (у супротном неће бити у могућности да полажу испите у јунском испитном року).

Уз појединачну пријаву испита понети индекс и доказ о уплати овере семестра, као и пријеве испита.

Овај унос је објављен под ОБАВЕШТЕЊА. Забележите сталну везу.