Смедеревска Паланка // Обавештење за студенте који су уписани у прву, другу и трећу годину основних студија, као и студенти прве и друге године мастер студија који нису уплатили свих 5 рата школарине

Обавештавају се студенти уписани у прву, другу и трећу годину  основних студија, као студенти прве и друге године мастер студија  који нису уплатили свих  5 рата школарине, да то у најкраћем року учине и заврше своје обавезе у месецу фебруару. Увид у уплате извршиће Студентска служба Академије 12. марта 2021. године  у периоду од  09-11 часова, када ће се вршити овера семестра. Без неизмирених горе преузетих уговорних обавеза студентима неће бити дозвољена овера семестра, као и полагање испитних обавеза у априлском испитном року.