Важно обавештење за студенте мастер струковних студија Менаџмент у агробизнису 2. година

Обавештавају се сви студенти 2 године мастер струковних студија, да ће доћи до извесних промена на предмету Примењени истраживачки рад. Наиме, сви студенти који су изабрали за ментора проф. Бошка Војновића морају изабрати новог ментора за овај предмет (са наведене листе) и ступити у везу са новим ментором лично или путем електронске поште. Такође, овај предмет неће моћи да се полаже у предстојећем јануарском испитном року већ од априлског испитног рока.

Тебало би напоменути да пре наведеног испита Примењени истраживачки рад треба положити испит Методе истраживачког рада, који логички и садржајно претходи Примењеном истраживачком раду.

Сваки од наведених професора са листе ће моћи да буде ментор до 6 студената по једној школској години!

• Др Дејан Грујић, професор
  • Др Саша Спасојевић, професор