За студенте друге године студијског програма Заштита биља и треће године студијског програма Туризам // Обавештење

За информације у вези предавања и консултација из предмета Општа ентомологија и Општа фитопатологија предавач др Немања Стошић је доступан на мејл адреси: nemanjastosic.vpssa@gmail.com.

За студенте треће године студијског програма Заштита биља и друге године студијског програма Воћарство и виноградарство:

За консултације из предмета Посебна ентомологија, Посебна фитопатологија, Ентомологија и Фитопатологија  предавач др Немања Стошић је доступан на мејл адреси: nemanjastosic.vpssa@gmail.com.

Материјал за припрему испита из предмета Општа ентомологија доступан је у „електронској скриптарници“.

Овај унос је објављен под ОБАВЕШТЕЊА. Забележите сталну везу.