У складу са Одлуком владе о проглашењу ванредног стање која је ступила на снагу синоћ , Академија струковних студија Шабац неће радити од данас , 16. марта .

Поштоване колеге , драги  студенти и запослени ,

У складу са Одлуком владе о проглашењу ванредног стање која је ступила на снагу синоћ ,  Академија струковних студија Шабац  неће радити од данас , 16. марта .

У току данашњег дана организујемо активности  везане за организацији наставе на даљину , која би требало да почне чим се за то стекну услови. Није потребно да професори долазе у школу док не добију позив . Администрација је задужена  за контакте са студентима  и запосленими давање свих инструкција . Потребно је да сви прате упутства са  Сајта Академије . .
Сви који долазе у  просторе које користи  Академија морају поштовати правила која владају у доба епидемије .
Надам се да ћемо се изборити са свим изазовима .Желим нам свима пуно снаге и одговорности да из ове кризе изађемо .
Будите одговорни према себи и другима , схватите озбиљност ситуације !

Маријана Исаковић  , вршилац дужности председника Академије струковних студија Шабац

Овај унос је објављен под ОБАВЕШТЕЊА. Забележите сталну везу.