Овера летњег семестра и пријава испита

ОБАВЕШТЕЊЕ

Овера летњег  семестра и пријава испита обавиће се од 04.06.2018. до 08.06.2018. године у периоду од 10-12 часова. Уредно попуњене пријаве и семестрални лист заједно са уплатницама (сваки испит посебна уплатница) у наведеном периоду доставити у Студентску службу.

Пријава испита у наведеном року се плаћа :

–      буџетски студенти 200 динара

–     самофинансирајући студенти 800 динара

Ван термина одређених за пријаву испита се плаћа:

–     буџетски студенти  400 динара

–     самофинансирајући студенти  1000 динара

Овера семестра за све студенте се плаћа у року  500 динара, а ван рока 1000 динара

Напомена: Студенти су дужни да уз оверу семестра уредно попуне анкету која ће им уз пријаве и семестрални лист бити достављена у студентској служби.

Студенти који не доставе уредно попуњене пријаве, семестралне листове и анкете неће бити у могућности да полажу испите у јунском испитном року.

Самофинансирајући студенти су дужни да донесу све заостале уплате за школарину.  Студенти који не измире школарину неће бити у могућности да овере семестар и пријаве испите за јунски испитни рок.

Референт за студентска питања