Обавештење за студенте Зоотехнике и Ветерине, проф. др Горан Станишић

Поштоване колегинице и колеге,
У складу са ситуацијом у нашој држави Републици Србији  и проглашеним ванредним стањем настава се прекида и организује се алтернативним електронским формама. Један од начина је и презентација наставних јединица у дигиталном облику. Материјали се могу преузети са електронске скриптарнице или код предметног професора. Већина студената је добила предавања на почетку оба семестра односно зимског и летњег. Колегинице и колеге који нису преузели електронску форму предавања из разних оправданих и неоправданих разлога могу добити иста на један од горе наведених начина.

Желим Вам добро здравље, да  у овим отежаниим условима живота одво-јите део дана за науку односно учење а остатак времена проведете са вама драгим особама.

Ел. пошта: 1. dr.goran.stanisic@gmail.com ; 2. scenao@gmail.com

Проф. др Горан Станишић