Први тест из предмета Енглески језик за СВЕ СТУДИЈСКЕ ПРОГРАМЕ ОСИМ АГРОМЕНАЏМЕНТА

Први тест из предмета Енглески језик за  СВЕ СТУДИЈСКЕ ПРОГРАМЕ ОСИМ АГРОМЕНАЏМЕНТА може се радити у следећим терминима, ПО СОПСТВЕНОМ ИЗБОРУ СТУДЕНТА:

1. 25.04. 2014. (петак) у 11:40 у редовном термину за вежбе из Енглеског језика.
  2. 16.04. 2014. (среда)  у 11 часова или нешто раније/касније; јавити се предметном наставнику у кабинет 32 у периоду од 9 до 11 часова.
  3. СТУДЕНТИ ИЗ РАДНОГ ОДНОСА, као и сви који имају било каквих питања, моле се да се јаве предметном наставнику на мејл nadi1510@gmail.com. Постоји могућност израде теста у суботу 26.04. када већина студената из радног односа има заказана предавања из других предмета (тест би  се радио након што се та предавања заврше) ИЛИ у неком другом термину који одговара студенту; из тог разлога се моле студенти из радног односа да се јаве на горе наведену мејл адресу како би се тачно утврдило када ће ко радити. У сваком случају, тест из Енглеског (и овај и наредни) ће се радити оног дана када студент из радног односа има још неку обавезу у школи, како не би долазио само због Енглеског.