СПИСАК СТУДЕНАТА ЗА АПРИЛСКУ ДОДЕЛУ ДИПЛОМА 2014. ГОДИНЕ
Подизање дипломе се плаћа 2.000,00 рсд на текући рачун школе
АГРОМЕНАЏМЕНТ:
- Томашевић Б. Ненад
- Бабић Н. Владимир
- Черевицки Д. Гордана
- Сарић М. Драгана
- Миливојевић С. Маја
- Бошковић М. Марко
- Глигорић Д. Милица
- Спасојевић Ј. Татјана
- Мијаиловић М. Дејан
- Гаврић М. Јелена
- Вујковић Р. Јелена
- Митровић П. Бојана
- Стефановић М. Јелена
- Миловановић Ж. Драган
- Пачи Г. Лидија
- Јовановић Т. Вељко
- Крстин В. Љубомир
- Марковић Д. Тања
- Шћекић Б. Андреја
- Марковић Ж. Ивана
- Бајић С. Сања
- Петровић Б. Нада
- Урошевић И. Јелена
- Савић Ц. Дарко
- Стојановић М. Дарко
- Гајић С. Марија
- Ристић Д. Милош
- Ненадовић Р. Љиљана
- Макевић С. Милош
- Ђекић М. Сретен
- Павловић М. Јован
- Матић Д. Дана
- Станишић З. Ана
- Јовичић Н. Иван
- Васић Г. Александра
- Илић Г. Ивана
- Веселиновић З. Босиљка
- Радовановић Ж. Никола
- Бајић Б. Саша
- Наташа Ерцеговчевић
- Весна Стојаковић
СТОЧАРСТВО:
- Васић Ј. Никола
- Радић М. Дарко
- Бежановић Д. Марко
- Синђелић В. Љиљана
ЗАШТИТА БИЉА:
- Микић М. Горан
- Здравковић М. Данијела
- Додић В. Цвијетин
- Николић Н. Ђорђе
- Зарић П. Илија
- Здењак И. Катица
- Макевић Р. Марко
- Јосиповић М. Бојан
- Стајић С. Емина
- Митошевић С. Илија
- Нинковић Р. Немања
- Рашковић С. Радован
- Јосиповић С. Мирјана
- Јовић С. Душко
- Бомештар А. Лепосава
- Ковић Д. Сања
- Димитријевић В. Маја
СТРУКОВНА ВЕТЕРИНА:
- Аврамовић Д. Иван
- Јанковић В. Николета
- Вуковић Р. Обрад
- Дабетић Н. Дражен
- Зељић Н. Милош
РАТАРСТВО И ПОВРТАРСТВО:
- Митровић М. Бранка
- Ђуричић Д. Марко
- Туфегџић З. Јелена
- Млађеновић Б. Владимир
- Бошковић М. Бранка
- Марковић С. Иван
- Арсеновић Р. Гордана
- Стојановић М. Предраг
- Марковић Д. Јована
- Васић Д. Иван
- Симић Т. Зоран
ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО:
- Ерић В. Милан
- Тумбас С. Ненад
- Омчикус Н. Борис
- Живић Б. Небојша
- Мешић М. Алија
БИЉНА ПРОИЗВОДЊА:
- Ђокић М. Ненад
- Милојевић З. Марко
- Панић Ј. Биљана
- Шумански М. Светлана
- Ковачевић Д. Бисенија
- Перић Д. Драгана
- РајковићЂ. Вања
- Карић З. Стеван
ИНЖЕЊЕРСКИ МЕНАЏМЕНТ У ПОЉОПРИВРЕДИ:
- Филиповић Ђ. Коста
- Јовановић Б. Мирјана
- Јовановић М. Марија
- Врељански Р. Горан
- Игњатовић М. Павле
- Пантић М. Далибор
- Стакић Г. Данијел
- Гајић М. Владимир
- Лепеш М. Габор
- Радуловић С. Дејана
ДИПЛОМА ПО СТАРОМ ПРОГРАМУ
- Тот С. Роберт
- Лукић В. Владимир
- Фирауновић Д. Милан
Додаци дипломи накнадно урађени:
1.Коста Филиповић
2.Стеван Карић
3.Светлана Андрић
4.Синиша Голуб
5.Кристиан Барна