Обавештење за студенте Ветерине и Зоотехнике, проф. др Иван Бошњак

Поштовани,
ево и другог сегмента курса предмета Анатомија са физиологијом који се односи на скелет лобање и екстремитета којим настављамо да реализујемо предвиђен садржај. Следеће предавање ће се односити на зглобове и мускулатуру, где бих вам представио топографију овог сегмента, и где бисмо требали, према плану да остваримо и први семинарски рад за вас.
За следећу недељу ( до викенда ) потребно је да се по сопственом афинитету, а да сви студенти оба смера буду укључени поделите у три групе са приближно истим бројем чланова, које ће обрадити уводно предавање којим ћемо обрадити  мишиће, њихову функцију и грађу у виду семинарског рада/ power point презентације и то:
1) група – попречно пругасти2) група – глатка мускулатура3) група – срчани мишић
У семинарском раду је потребно да буде представљена задата област, да се наведу извори из литературе и са интернета, као и одговарајуће илустрације.
Уколико су потребне додатне информације на располагању сам,срдачан поздрав,
и добро здравље желим!
Овај унос је објављен под ОБАВЕШТЕЊА, СЕКРЕТАРИЈАТ. Забележите сталну везу.